VOZ NALETEO NA AUTO KOD JAGODINE: Pukom srećom nema povređenih!
SAOBRAĆAJNA nezgoda dogodila se danas na putu ka Končarevu, iz pravca Jagodine, kada je putnički voz koji saobraća na relaciji Beograd Centar - Niš udario u putničko vozilo marke "fiat", ćuprijske registarske oznake.
Foto: Novosti/Depositphotos
Nezgoda se zbila na obeleženom pružnom prelazu vertikalnom signalizacijom bez branika i polu branika.
Nezvanično, u vozilu se nalazio samo vozač koji je prošao bez povreda.
(Telegraf)
Preporučujemo
DRAMA NA KEJU OSLOBOĐENjA: Dve osobe izvučene iz vode, jedna bez svesti
03. 07. 2021. u 20:57
SAOBRAĆAJNA NESREĆA NA NOVOM BEOGRADU: Oborena žena, prebačena u Urgentni centar!
03. 07. 2021. u 21:13
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KREMLj REAGOVAO NA ULTIMATUM ZELENSKOG: Uskoro hitan sastanak Putina i Lukašenka
RUSKI predsednik Vladimir Putin i beloruski lider Aleksandar Lukašenko planiraju da se sastanu u bliskoj budućnosti i očekuje se da će razgovarati o ultimatumu koji je predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski nedavno uputio Minsku, saopštio je Kremlj.
23. 06. 2026. u 08:02
"BOŽIJA RUKA" I "GOL VEKA" 40 GODINA KASNIJE: Dan kada je Dijego Armando Maradona postao "božanstvo" (VIDEO)
Dan kada se fudbal promenio. Postoje golovi koji donose trofeje, menjaju karijere, ali je samo jedan promenio istoriju ove igre.
22. 06. 2026. u 12:45 >> 12:45
Mesi pitao hrvatskog fudbalera: "DA LI SI NORMALAN", on kaže: "Ugasio sam ga!"
SA DVA gola u pobedi Argentine nad Austrijom, kapiten "Gaučosa" je oborio čak četiri rekorda Mundijala, od kojih je najbitniji onaj da je postao najbolji strelac svih vremena na Svetskim prvenstvima. Kota "18" - trenutna.
23. 06. 2026. u 16:05
Komentari (0)