VEĆ SEDAM DANA BUKTI NA CRNOM VRHU: Požar guta šumu i nisko rastinje- proglašena vanredna situacija
UPRKOS kiši i sedmodnevnom angažovanju vatrogasnih jedinica i radnika "Srbijašuma", požar na Crnom vrhu nije ugašen.

Foto: MUP
Na nepristupačnim obroncima planine Crni vrh, iznad Priboja, požar danima guta šumu i nisko rastinje, a juče je proglašena vanredna situacija u tri mesne zajednice čije je delove zahvatio - Rača, Banja i Kratovo.
Požar je zahvatio više od 300 hektara.
(RTS)
Preporučujemo

POŽAR U KRUGU LOZNIČKE BOLNICE: Izgorela tri saniteta i jedan automobil
17. 07. 2021. u 13:28

POŽARI USLED UDARA GROMOVA KOD KRUŠEVCA: Bez struje tri sela na Jastrepcu
17. 07. 2021. u 12:40

UKRAJINA IZDALA UPOZORENjE: Rusi će noćas lansirati raketu koja može da nosi nuklearno oružje
RUSIJA planira „trenažno“ lansiranje interkontinentalne balističke rakete RS-24 „Jars“ u noći između 18. i 19. maja, saopštila je ukrajinska vojna obaveštajna služba (GUR) 18. maja.
18. 05. 2025. u 15:55

INCIDENT U DRUGOM KRUGU IZBORA U RUMUNIJI: Policija izvela predsedničkog kandidata sa biračkog mesta (VIDEO)
RUMUNSKI predsednički kandidat i lider nacionalističke stranke Alijansa za ujedinjenje Rumuna Đorđe Simion i favorit na prošlogodišnjim poništenim izborima, Kalin Đorđesku, policija je izvela sa biračkog mesta u Mogošoaji (predgrađu Bukurešta).
18. 05. 2025. u 09:54

SAMO 5 ZEMALjA: Ko je sve glasao za Srbiju i kako - maksimalnih 12 od komšija (FOTO)
POSLE završenog finala "Evrovizije 2025", na zvaničnom sajtu prestižnog muzičkog takmičenja objavljeno je i kako su glasale zemlje učesnice u polufinalima.
18. 05. 2025. u 11:34
Komentari (0)