"NOVOSTI" SAZNAJU: Određen pritvor vozaču sa Karaburme - Oborio dvoje dece na pešačkom, pa pobegao
KV VEĆE Prvog osnovnog suda u Beogradu uvažilo je žalbu tužilaštva i upravo odredilo pritvor do 30 dana Lazaru G. koji je osumnjičen da je na Kraburmi naleteo na oca i dvoje dece na pešačkom prelazu, od kojih je jedno dete preminulo.

Foto: M.S.
Prvi osnovni sud izdao je saopštenje u kome kaže da je KV veće ovog suda uvažilo žalbu Prvog OJT u Beogradu i preinačilo rešenje sudije za prethodni postupak, te sada Lazaru G. odredilo pritvor do 30 dana.
Pritvor Lazaru g. određen je zbog sumnje da bi boravkom na slobodi mogao ponoviti delo, kao i zbog postojanja opasnosti od bekstva. Protiv ovog rešenja sve stranke u postupku imaju pravo žalbe Višem sudu u Beogradu.
Uskoro opširnije

SKANDAL U BRITANIJI, PORODICE U ŠOKU: Direktorka mrtvačnice gledala crtani film sa mrtvim bebama u svojoj kući
EJMI Apton (38), osnivačica udruženja Florrie’s Army u Lidsu u Engleskoj, našla se u centru velike afere nakon što su roditelji preminule dece otkrili da su tela njihovih beba držana u njenoj kući umesto u mrtvačnici.
27. 08. 2025. u 17:50

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

"SA RAČUNA PODIGNUT OGROMAN NOVAC, KONTEJNER NESTAO" Lanetova ćerka iznela nove tvrdnje o imovini pokojnog oca
PROŠLO je četiri godine od smrti legende našeg glumišta, Milana Laneta Gutovića, koji nas je napustio 25. avgusta 2021. u 75. godini.
02. 09. 2025. u 21:21
Komentari (4)