DRAMA NA STAROM GRADU: Mladi radnik pao sa skele - evo kako je preživeo pad sa 10 metara
OKO 9 časova i 45 minuta na Starom gradu u ulici Cara Uroša 37-a sa skele gradilišta pao je radnik (1986).

Foto: D. Milovanović
Radnik je pao sa visine od oko 10 metara.
Vozilom Hitne pomoći prevezen je u Urgentni centar.
Kako su nam ispričali radnici na gradilištu, kada je njihov kolega pao nisu bili tu, ali su čuli sta se dogodilo.
- Kako smo čuli pao je sa 4. ili 5. sprata, prvo je pao na drvo, a onda na pod. Hvala Vogu živ je, nadamo se da će biti dobro - ispričali su nam radnici.

Foto: D. Milovanović
Prema rečima radnika koji su bili tu kada je mladić pao, oni su silazili niz stepenice koje postoje u sklopu skele, ali ne znaju zašto i on nije spustio stepenicama.
- Mi smo svi krenuli da silazimo, a on se spuštao preko skele. Zašto je to uradio nikome nije jasno, da li je on hteo što pre da se spusti ili šta je bio razlog nije nam poznato. On je prvo pao na drvo, a onda na pesak koji je ispod krošnje. Ja sam pritrčao, držao sam mu glavu i bio je svestan - ispričao je jedan od očevidaca.

ŠOK OTKRIĆE, EVO KO VODI OBOJENU REVOLUCIJU U SRBIJI! Vučićević razotkrio blokadersko-kriminalnu hobotnicu, u sve umešan rektor Đokić!
GLAVNI urednik Informer TV Dragan J. Vučićević otkrio je šokantne podatke o medijsko-političkoj, blokaderskoj kriminalnoj hobotnici koja se krije iza pokušaja izazivanja građanskog rata u Srbiji.
20. 07. 2025. u 15:05

ŠOK PRIZOR NA EVZONIJU: Čovek stigao na granicu u ovo vreme, nema žive duše! Evo kada da krenete put Grčke
LETNjI odmor za mnoge građane Srbije i regiona započinje u beskrajnom redu na graničnom prelazu Evzoni, na ulazu iz Severne Makedonije u Grčku.
20. 07. 2025. u 11:15

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)