"BIO JE DEČKO ZA PRIMER!" Žitelji Rumenke u suzama nakon teške saobraćajne nesreće, svi u selu žale za njim
DA li je samo trenutak nepažnje mladog i neiskusnog vozača ili su još neke okolnosti dodatno prouzrokovale tešku saobraćajnu nesreću u kojoj je, u noći između subote i nedelje nadomak Rumenke, nastradao Vukašin Stošić (17), a trojica njegovih drugara povređena, biće utvrđeno istragom.

Foto: NS Uživo/Instagram/192
- Bio je to dečko baš za primer, svima. Dobar, vredan, uvek se javljao, onako nasmejan i veseo... Malo je danas takve dece kao što je bio naš Vukašin - kaže za "Novosti" jedan od komšija porodice Stošić, ne mogavši da zadrži suze.
Više o strašnoj saobraćajnoj nesreći i stanju povređenih mladića pročitajte u sutrašnjem štampanom izdanju "Večernjih novosti".

ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte
PREMA najavama meteorologa, oktobar 2025. počeće u Srbiji pod uticajem prodora hladnog vazduha sa severoistoka Rusije koji je došao do Nemačke i Poljske, ali se polako približava ka nama što će prouzrokovati razvoj ciklona u Jonskom, Tirenskom i delu Jadranskog mora i već 1. oktobra, u sredu, u večernjim časovima na jugu i jugozapadu Srbije počeće da pada kiša.
30. 09. 2025. u 20:58

"ZAŠTO MI PIPAŠ ŽENU?" Ovako je počela tuča na svadbi u Gornjem Milanovcu, nasrnuli na doktora (VIDEO)
SVADBENO veselje u Gornjem Milanovcu pretvorilo se u haotičnu scenu kada je došlo do nesvakidašnjeg incidenta.
30. 09. 2025. u 16:10

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (0)