"RASTAO JE SA BAKOM, ČUVALI SU SE MEĐUSOBNO": Komšije mladog frulaša Veljka kroz suze o tragediji u Mrčajvecima
KOMŠIJE mladog Veljka Ratkovića sa nevericom su dočekali vest o njegovoj iznenadnoj smrti. O njemu, ističu, niko ne može ružnu reč da kaže.
Foto: G.Ć.
- Imao je teško detinjstvo, rano je ostao bez majke o čijoj se smrti tada svašta pričalo. Rastao je sa bakom, čuvali su se međusobno. Mnogo mi je žao tog dobrog mladića, eto baš pre neki dan smo pričali o tome da li će košarkaši Partizana uspeti da se vrate u „Evroligu“. Voleo je košarku, Bogdanovića posebno, navijao za crno-bele – šireći ruke kaže jedan od komšija.
- Tuga i to velika, ode mladić pred kojim je tek bio život...
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KREMLj REAGOVAO NA ULTIMATUM ZELENSKOG: Uskoro hitan sastanak Putina i Lukašenka
RUSKI predsednik Vladimir Putin i beloruski lider Aleksandar Lukašenko planiraju da se sastanu u bliskoj budućnosti i očekuje se da će razgovarati o ultimatumu koji je predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski nedavno uputio Minsku, saopštio je Kremlj.
23. 06. 2026. u 08:02
"BOŽIJA RUKA" I "GOL VEKA" 40 GODINA KASNIJE: Dan kada je Dijego Armando Maradona postao "božanstvo" (VIDEO)
Dan kada se fudbal promenio. Postoje golovi koji donose trofeje, menjaju karijere, ali je samo jedan promenio istoriju ove igre.
22. 06. 2026. u 12:45 >> 12:45
Mesi pitao hrvatskog fudbalera: "DA LI SI NORMALAN", on kaže: "Ugasio sam ga!"
SA DVA gola u pobedi Argentine nad Austrijom, kapiten "Gaučosa" je oborio čak četiri rekorda Mundijala, od kojih je najbitniji onaj da je postao najbolji strelac svih vremena na Svetskim prvenstvima. Kota "18" - trenutna.
23. 06. 2026. u 16:05
Komentari (1)