SAOBRAĆAJNA NESREĆA KOD ZMAJA: Od siline udara automobil završio u kontra smeru, policija na licu mesta!
VEČERAS se na autoputu u pravcu ka Zagrebu kod "Zmaj" pumpe dogodila saobraćajna nezgoda, a jedan automobil se okrenuo u kontra smeru od siline udara.
Foto: N. Skenderija
Prema prvim informacijama u ovom delu Beograda stvara se veliki zastoj.
Primetan je veliki broj pripadnika policije koji u ovom trenutku vrše uviđaj, a očekuje se da će više informacija biti poznato u nastavku večeri.
(Pink.rs)
Preporučujemo
PRITVOR ZA VOZAČA AUTOBUSA: Treće tužilaštvo odredilo zadržavanje H.D. (72) koji je sa autobusom uleteo u park
24. 09. 2021. u 21:38 >> 21:44
DEVOJČICA (2) TEŠKO POVREĐENA, NA REANIMACIJI: Novi detalji strašne nesreće u Zemunu
24. 09. 2021. u 15:44
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio
BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.
02. 12. 2025. u 12:35
Komentari (0)