DEVEDESETOGODIŠNJAK DOŽIVEO INFARKT ZA VOLANOM: Seo u automobil pa udario u stablo šljive
U NEDELjU u jutarnjim satima devedesetogodišnjak iz sela Lukovo izgubio je život za volanom vozila lada pod čudnim okolnostima.
Foto: D. N.
On je udario u stablo šljive prednjim delom automobila i vozilo se zapalilo.
Međutim, istraga je pokazala da je uzrok smrti potpuno drugačije prirode. Nakon obavljenog uviđaja od strane policijske uprave, mrtvozornik je utvrdio da je čovek pre udarca u stablo šljive doživeo infarkt miokard i da je to uzrok smrti, potvrđeno je Novostima u višem javnom tužilaštvu u Vranju.
Ostaje upitno kako je ovaj čovek upravljao vozilom u devedesetoj godini.
Preporučujemo
ŠTA SPREMAJU BRITANCI NA BALKANU: Specijalac održao sastanak sa vojim liderima Albanije, Crne Gore, BiH, Makedonije i Prištine
SPECIJALNI izaslanik Velike Britanije za Zapadni Balkan Karen Pirs organizovala je sastanak sa vojnim liderima Albanije, Crne Gore, Severne Makedonije, BiH i samoproglašenog Kosova, koje je predstavljao zamenik komandanta KBS-a general-major Enver Čikaći.
13. 11. 2025. u 15:48
ZELENSKI ALARMIRAO EVROPU: Rusija će pokrenuti veliku agresiju na kontinent, poznata i godina
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski tvrdi da Rusija planira da pokrene veliku agresiju na evropskom kontinentu 2029. ili 2030. godine, navodeći da na to ukazuje povećana ruska proizvodnja oružja.
13. 11. 2025. u 10:54
PERSONA NON GRATA: "Tijana, šta će Tompson na tvom koncertu?"
"Pa, nikad se ne zna..."
12. 11. 2025. u 11:04
Komentari (0)