VULIN STIGAO U ALEKSINAC: Ministar u mestu gde je trajala potraga za porodicom Đokić
MINISTAR unutrašnjih poslova Republike Srbije Aleksandar Vulin stigao je u Aleksinac.
Foto: Printskrin Elta TV
Ministar je stigao u mesto gde je danima trajala potraga za nestalom porodicom Đokić, čija su tela pronađena danas.
Tela su pronađena u ataru sela Moravac, gde su Đokići i bili poslednje večeri, u nedelju, nekon čega je prijavljen njihov nestanak.
BONUS VIDEO:
PUT KRIJE MISTERIJU: Ovo je ruta kojom se kretala nestala porodica iz Aleksinca
Preporučujemo
VULIN O NESTALOJ PORODICI IZ ALEKSINCA: U potrazi za Đokićima su angažovane sve jedinice
02. 10. 2021. u 11:52
"AUDIJEM" ZAKAČIO KOLICA U KOJIMA JE BILA BEBA U OBRENOVCU: Dete prevezeno u bolnicu (VIDEO)
06. 03. 2026. u 20:44 >> 00:02
HRVATSKOJ STIGLA PORUKA IZ IZRAELA: Potpuno prekinite diplomatske odnose sa Teheranom
AMBASADOR Izraela u Hrvatskoj Gari Koren pozvao je zvanični Zagreb da prekine diplomatske odnose s Teheranom i sprovede bezbednosne provere osoblja iranskog diplomatskog predstavništva u Hrvatskoj jer bi, kaže, među njima moglo biti "špijuna" Revolucionarne garde koja se u EU smatra terorističkom organizacijom.
06. 03. 2026. u 09:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
"SVE SAM TO PROŠLA SA SAŠOM" Suzana potresena zbog Zorice: "Kancer kao da je zarazna bolest, ne znam od čega je operisana"
VEČERAS se u Sava Centru održava prvi od tri koncerta Marije Šerifović u 2026. godini.
06. 03. 2026. u 20:27
Komentari (0)