DETALJI TRAGEDIJE U NOVOM SADU: Preminuo mušakarac koji je pao sa zgrade na Limanu
ZASADA nepoznati muškarac pod još nerasvetljenim okolnostima je u sredu uveče pao sa stambene zgrade u novosadskom naselju Liman 2 i preminuo na licu mesta.
Foto: D. Balšić
Kako je za „Novosti“ rekao dr Zoran Krulj, portparol novosadske Službe hitne pomoći, sinoć u 22 sata i 43 minuta njihova ekipa je izašla na teren, i mogla samo da konstatuje smrt muškarca.
Telo muškarca, za koga nezvanično saznajemo da je imao 62 godine, zatečeno je u dvorištu zgrada između ulica Dragiše Brašovana i Narodnog fronta.
Policija je obavila uviđaj, ali još nije poznato da li je reč o samoubistvu ili nesrećnom slučaju.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
EPSKI DEBAKL! Arina Sabalenka izbačena sa Rolan Garosa
NAJBOLjA teniserka planete Arina Sabalenka neće se takmičiti u završnici Rolan Garosa.
03. 06. 2026. u 15:48
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)