HENRI Rags, igrač američkog fudbala, koji je 2. novembra izazvao saobraćajnu nesreću u Las Vegasu, u kojoj je poginula devojka srpskog porekla Tina Tintor (23), suočava se sa čak četri krivične prijave, zbog čega mu preti zatvorska kazna do 46 godina, prenose američki mediji.
POLICIJA u Beogradu isključila je iz saobraćaja N.K. (46) koji je sa 4,13 promila alkohola u organizmu izazvao saobraćajnu nezgodu u Bulevaru kralja Aleksandra, saopštilo je danas Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP).
Druga godišnjica stravičnog zločina u Malom Orašju i Duboni, kada je Uroš Blažić ubio devet mlaidh ljudi i ranio 12, obeležava se uskoro, 4.maja, a još uvek nema pravosnažne presude za monstruma koji je počinio ovaj zločin. Apelacioni sud u Beogradu tek za 8. maj zakazao je sednicu za odlučivanje o žalbama na prvostepenu presudu.
Komentari (0)