JEZIV SNIMAK NESREĆE U BEOGRADU: Čovek leži na putu nakon što ga je udario "mercedes" (VIDEO)
U ULICI Cara Dušana na Dorćolu na pešačkom prelazu, automobil marke “mercedes” stranih registarskih oznaka udario je mladića.
Foto: Printskrin Youtube/Objektiv TV
Usled zadobijenih teških povreda mladić je prebačen sanitetom na reanimaciju.
– Na uglu Cara Dušana i Knjeginje Ljubice oboren je pešak. Mladić je kolima Hitne pomoći prevezen na Urgentni centar – rečeno je iz MUP.
Kako se vidi na snimku mladić nakon što je ga je pregazio automobil leži dok mu se pruža pomoć pripadnika Hitne pomoći, nakon čega je ubačen u sanitet.
(Objektiv)
BONUS VIDEO - STRAŠAN NAPAD NA ZVEZDARI: Napao starca na ulici - bezdušno ga oborio na zemlju i opljačkao
Preporučujemo
NILOVIĆ OSLOBOĐEN ZA PIŠTOLj U "DURMITORU": Apelacija potvrdila prvostepenu presudu
12. 11. 2021. u 17:06
OVO JE ŽENA ČIJE JE TELO NAĐENO U IBRU: Otišla do autobuske stanice i nije se vratila
12. 11. 2021. u 16:02
MUP NAJAVIO POJAČANU KONTROLU SAOBRAĆAJA: Apel zbog velikog broja saobraćajnih nesreća
16. 01. 2026. u 22:48
POLOVNI HRVATSKI "RAFAL" SE POKRAVIO ČIM JE POLETEO: Hitno morao da prekine let
JEDAN od borbenih aviona „Rafal“ Hrvatskog ratnog vazduhoplovstva morao je u četvrtak da prekine planirani let zbog tehničkih problema koji su se pojavili pri poletanju.
16. 01. 2026. u 21:12
OVO JE GLAVNI UDARAC ZA NATO I KIJEV: U napadu „orešnikom“ uništena fabrika od velikog značaja (VIDEO)
NAPAD „orešnikom“ onesposobio je Lavovsku državnu fabriku za popravku aviona, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
12. 01. 2026. u 15:27
GDE JE DANAS ČEDINA BIVŠA ŽENA? Jelena uživa u Americi - sa novim dečkom
JELENA i Čeda su se razveli nakon 25 godina braka u kom su dobili četvoro dece.
16. 01. 2026. u 09:52
Komentari (1)