SAOBRAĆAJNA NESREĆA U CENTRU BEOGRADA: Zbog sudara usporen saobraćaj, ostaci automobila po ulici (FOTO)
NA UGLU Takovske i Džordža Vašingtona u petak veče, nešto posle 23 časa dogodila se saobraćajna nesreća.

Foto: D. Balšić
Prema nezvaničnim informacijama sudarima su se dva automobila, a od siline udarca vozila su oštećena.
Ubrzo je pristigla policija, vozači su morali da rade alko-test, a jedan od udarenih automobila zbog oštećenja odvezla je šlepp služba.
Nezvanično, nije bilo povaređenih, a saobraćaj u ovom delu Beograda je tokom uviđaja bio usporen.
Na putu su ostali smrskani delovi automobila koji su svedočili o jačini sudara.
BONUS VIDEO - SNIMAK FILMSKE POTERE U ZEMUNU:Muškarac sa poternice bežao od policije, čuvari reda mu pucali u gume

EKSKLUZIVNO - GENERAL PONOVO U SVOJOJ SRBIJI: Nebojša Pavković sleteo u Beograd (FOTO)
GENERAL Nebojša Pavković sleteo je u Srbiju.
28. 09. 2025. u 17:53

AMERIKANCI ODUŠEVLjENI VUČIĆEM! Pljušte komentari nakon gostovanja na Njuzmaksu: "Hoćemo ga kod Takera, divno je čuti ovog mudrog čoveka"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostovao je sinoć na američkoj televiziji Njuzmaks, a njegovo gostovanje privuklo je veliku pažnju američke javnosti.
27. 09. 2025. u 11:29

LjUTILA SE: Bora i Brega pijani napisali pesmu, posvetili je PEVAČICI - dugo nije pričala sa Goranom
U VREME stare Jugoslavije, tačnije osamdesetih godina prošlog veka, vladao je popriličan rivalitet između dve najpopularnije grupe - "Bijelog dugmeta" i "Riblje čorbe".
28. 09. 2025. u 08:33
Komentari (0)