STRAŠNA TRAGEDIJA U PIROTU: Poginuo vozač kombija iz Beograda
NA PRUŽNOM prelazu u Knjaževačkoj ulici u Pirotu, jutros je poginuo vozač kombija iz Beograda, čiji identitet još uvek nije poznat.

Foto: V. Ćirić
Kako nam je rekao jedan od očevidaca iz obližnjih kuća, kombi je velikom brzinom jurio levom trakom iz pravca Pirota, Pošto nije uspeo da savlada krivinu, uspori i zastane na obezbeđenom pružnom prelazu, najpre je branikom udario u bankinu, zatim bukvalno preleteo preko pruge, iščupao stub sa branikom na drugoj strani pruge, nekoliko puta vozilo se izrotiralo u vazduhu i zatim palo na krov.
Od povreda opasnih po život muškarac je izdahnuo na licu mesta. Istraga je u toku. U trenutku nesreće nije bilo voza na pruzi.
BONUS VIDEO - SNIMAK FILMSKE POTERE U ZEMUNU:Muškarac sa poternice bežao od policije, čuvari reda mu pucali u gume
Preporučujemo

OVO JE NASTAVNIK KOJI JE POGINUO KOD TRSTENIKA: Brižan suprug i otac troje dece
13. 11. 2021. u 18:30

TELO MLADIĆA NAĐENO KOD MAKIŠA: Sumnja se da je zaklan, pa bačen u Savu
13. 11. 2021. u 23:46

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (0)