FOTOGRAFIJE SPAŠAVANJA IZ KANJONA MORAČE: Automobil sleteo sa puta - državljanka Srbije poginula na mestu (FOTO)
DRŽAVLjANKA Srbije S.Z. (34), stradala je danas u saobraćajnoj nesreći u mestu Subadanj na putu Kolašin - Podgorica.
Foto: Služba zaštite Kolašin
Ona se nalazila u automobilu oznaka Novog Pazara koji je iz neutvrđenih razloga sleteo sa puta u kanjon Morače.
U kanjonu Morače sprovedena je akcija spašavanja preživelih.
Prema rečima komandira Službe zaštite i spasavanja Kolašin, Željka Darmanovića u automobilu su se nalazile tri osobe. Povređeni su dete i muškarac.
Preporučujemo
UŽAS U KANjONU MORAČE: Srpkinja sletela u provaliju, poginula na mestu
28. 11. 2021. u 13:16
NESREĆA U BEOGRADU: Sudar automobila i trolejbusa, povređene dve osobe
28. 11. 2021. u 08:23
ZA BOJANOM TUGUJE BOLEČ: Sahranjena treća žrtva eksplozije u fabrici u Leštanima
28. 11. 2021. u 07:30
RUSIJA PONOVO BRUJI O IZJAVI VUČIĆA: Reči predsednika o sankcijama udarna vest u ruskim medijima
RUSKA agencija TASS prenosi kao udarnu vest izjavu predsednika Srbije Aleksandra Vučića koji je rekao sinoć da bi, ukoliko bi odlučio da uvede sankcije Rusiji, „izdao dušu naroda“.
06. 05. 2026. u 11:22
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
ŠOK NA NAJLON PIJACI: Srbin kupio stare stolice, vrede pravo bogatstvo (VIDEO)
NA prvi pogled, činile su se kao još jedan komad starog nameštaja, ali je iskusno oko prepoznalo o čemu je reč.
07. 05. 2026. u 10:25
Komentari (0)