SUKOB U SEVERNOJ MITROVICI: Tri osobe povređene u tuči

Д. З.

30. 11. 2021. u 09:02

TRI lica su povređena u tuči koja je sinoć posle 22.00 sata izbila ispred jednog kafića u Vardarskoj ulici u Severnoj Mitrovici.

СУКОБ У СЕВЕРНОЈ МИТРОВИЦИ: Три особе повређене у тучи

Kosovska Mitrovica

Kako je "Novostima" saopštio Bratislav Radović, portparol policije za region Sever, A. S. (1994) i N. M. (1995) zadobili su povrede iz vatrenog oružja dok je P. L. (1998) dobio povrede u samoj tuči.

- Lice A. S. zadobilo je povredu u predelu noge i zbrinut je na hirurškom odeljenju, gde je u stabilnom stanju. N. M. je zadobio prostrelnu ranu u predelu stopala i nalazi se na odeljenju intenzivne nege, dok je treće lice zadobilo povrede u tuči i nalazi se na odeljenju ortopedije - istakao je Radović za "Novosti". On je dodao da će istraga utvrditi motiv ove tuče i dodao da je u njoj učestvovalo više lice, pri čemu je jedna osoba imala 1,79 promila alkohola u krvi. Istraga o ovom slučaju je u toku.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLJESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.

14. 10. 2025. u 13:06

Komentari (0)

NOVI ŽIVOT ROMANA ABRAMOVIČA: Ćerka mu napala Putina, preživeo pokušaj trovanja, sad počinje mega-povratak u fudbal!