PLAMEN BUKNUO U DEČJOJ SOBI: Novi detalji požara na Limanu, lokalizovana vatrena stihija u Novom Sadu (FOTO/VIDEO)
POŽAR u naselju Liman lokalizovan je oko 17:45 časova, a 26 vatrogasaca sa sedam vozila i kranom su se borila sa vatrenom stihijom.
Foto: Novosti
Vatra je izbila danas oko 15 časova i 30 minuta u Ulici Jožefa Marčoka 5 i 3 u stanu u potkrovlju solitera.
Prema rečima jedne stanarke ove zgrade, požar je buknuo u stanu na poslednjem spratu koji je nedavno prodat, a kupila ga je njena drugarica.
Po onome što joj je drugarica ispričala, vatra je najverovatnije krenula iz dečje sobe.
Iz zgrade je u trenutku požara evakuisano 20 stanara.
Preporučujemo
VELIKI POŽAR U NOVOM SADU: Gori krov zgrade, sve raspoložive ekipe na terenu
13. 12. 2021. u 15:47 >> 16:56
MEĐU NjIMA DVA PARA BLIZANACA: U porodilištu u Novom Sadu za vikend rođene 24 bebe
13. 12. 2021. u 13:45
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KREMLj REAGOVAO NA ULTIMATUM ZELENSKOG: Uskoro hitan sastanak Putina i Lukašenka
RUSKI predsednik Vladimir Putin i beloruski lider Aleksandar Lukašenko planiraju da se sastanu u bliskoj budućnosti i očekuje se da će razgovarati o ultimatumu koji je predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski nedavno uputio Minsku, saopštio je Kremlj.
23. 06. 2026. u 08:02
"BOŽIJA RUKA" I "GOL VEKA" 40 GODINA KASNIJE: Dan kada je Dijego Armando Maradona postao "božanstvo" (VIDEO)
Dan kada se fudbal promenio. Postoje golovi koji donose trofeje, menjaju karijere, ali je samo jedan promenio istoriju ove igre.
22. 06. 2026. u 12:45 >> 12:45
Mesi pitao hrvatskog fudbalera: "DA LI SI NORMALAN", on kaže: "Ugasio sam ga!"
SA DVA gola u pobedi Argentine nad Austrijom, kapiten "Gaučosa" je oborio čak četiri rekorda Mundijala, od kojih je najbitniji onaj da je postao najbolji strelac svih vremena na Svetskim prvenstvima. Kota "18" - trenutna.
23. 06. 2026. u 16:05
Komentari (0)