STRAVIČNA TRAGEDIJA NA BOŽIĆ: Poginuo mladić kod Beočina, vatrogasci dva sata sekli automobil da dođu do tela
RANO jutros dogodila se teška saobraćajna nesreća u Rakovcu nadomak Beočina, kod fabrike "Invent".

Foto: D. Dozet
Poginuo je mladić iz Beočina, Dragan S. (29), koji se nalazio u opel vektri, saznaje 192.
Vatrogasci su preko dva sata sekli automobil da bi došli do tela poginulog.
BONUS VIDEO - POŽAR NA NOVOM BEOGRADU: Vatra u stanu na 11. spratu solitera
Preporučujemo

NESREĆA NA BADNjI DAN: Mladića (17) u Kikindi udario konj i teško ga povredio!
06. 01. 2022. u 18:35

BUKTI RAT NA RELACIJI BUDIMPEŠTA-ZAGREB Sijarto Plenkoviću: Ti si lažov, hoćeš preko nafte da profitiraš od rata u Ukrajini!
ODNOSI između Mađarske i Hrvatske dodatno su se zaoštrili nakon što je mađarski ministar spoljnih poslova Peter Sijarto optužio Zagreb za ratno profiterstvo. Hrvatski državni vrh je u petak oštro odbacio optužbe, a premijer Andrej Plenković uzvratio je nazvavši Sijarta "izuzetno bezobraznim".
27. 09. 2025. u 12:25

AMERIKANCI ODUŠEVLjENI VUČIĆEM! Pljušte komentari nakon gostovanja na Njuzmaksu: "Hoćemo ga kod Takera, divno je čuti ovog mudrog čoveka"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostovao je sinoć na američkoj televiziji Njuzmaks, a njegovo gostovanje privuklo je veliku pažnju američke javnosti.
27. 09. 2025. u 11:29

"POČIVAJ U MIRU" Bajić se oprostio od dragog kolege: "Neka ti je večna slava"
GLUMAC, reditelj i profesor glume Enver Petrovci preminuo je u 72. godini, 22. septembra.
27. 09. 2025. u 09:35
Komentari (0)