PREMINUO I DRUGI VOZAČ: Novi detalji saobraćajne nesreće kod Paraćina - preticao vozila i sudario se sa autobusom (FOTO)
U TEŠKOJ saobraćajnoj nesreći koja se večeras dogodila oko 17,40 sati na državnom putu Paraćin-Ćićevac –između sela Ratare i Sikirica - učestvovala su dva putnička vozila i autobus.

Foto: Privatna arhiva
Pored vozača putničkog vozila koji je nastradao na licu mesta, preminuo je i vozač drugog putničkog vozila, koga je Služba hitne medicinske pomoći, sa teškim povredama, prevezla u paraćinsku bolnicu.
Prema nezvaničnim informacijama, do sudara je došlo tako što je vozač jednog automobila – koji je preminuo na licu mesta - krenuo u preticanje drugog i pri tom se direktno sudario sa autobusom koji se kretao iz suprotnog smera.
Preporučujemo

SAOBRAĆAJNA NESREĆA U BEOGRADU: Oborena devojka na pešačkom prelazu na Banjici
19. 01. 2022. u 18:03

TRAMP NAJAVIO VELIKU AKCIJU ZBOG RUSIJE: "Vreme je da se progone ljudi"
AMERIČKI predsednik Donald Tramp izjavio je danas da namerava da "progoni ljude" koji su, po njegovoj oceni, pokušali da se mešaju u predsedničke izbore 2016. godine tako što su tvrdili da je Rusija pokušala da utiče na rezultat.
22. 07. 2025. u 21:28

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

VELIKE DEVOJKE: Federerove ćerke više nisu male - lepe bliznakinje, vidite na koga liče (FOTO)
PORED njih dve, Rodžer Federer je otac dvojice dečaka - Lea i Lenija.
22. 07. 2025. u 17:19
Komentari (1)