POZNATO STANJE DEVOJKE POVREĐENE KOD ALIBUNARA: Lekari se i dalje bore za Anastasijin život

Ј.Д.Љ.

14. 02. 2022. u 13:49

DEVOJKA Anastasija Jocev (19) koja je povređena u stravičnoj nesreći koja se preksinoć dogodila kod Alibunara u teškom je stanju, saznaju "Novosti".

ПОЗНАТО СТАЊЕ ДЕВОЈКЕ ПОВРЕЂЕНЕ КОД АЛИБУНАРА: Лекари се и даље боре за Анастасијин живот

Foto: Privatna arhiva

Kako nam je rečeno iz pančevačke bolnice, gde se ona nalazi, devojka je u veoma teškom stanju i lekari se i dalje bore za njen život.

Na društvenim mrežama njeni prijatelji apeluju na sve koji žele da pomognu i daju krv za Anastasijin oporavak, bilo gde se oni nalaze. 

Podsetimo, u stravičnom sudaru automobila i traktora, koji se dogodio u subotu na nedelju, oko ponoći, na ulazu u južnobanatsku varošicu Alibunar, na licu mesta je poginuo mladi advokat iz tog mesta Zoran A. (32), dok je njegov prijatelj Vladimir M. (40) podlegao povredama na putu do bolnice u Pančevu. 

Foto: Privatna arhiva

Brat i sestra, koji su se takođe nalazili u automobilu smrti, teško su povređeni, ali nisu životno ugroženi, dok je traktorista E. T. ostao nepovređen.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - Smradovi su preko Drine prešli - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.

02. 12. 2025. u 12:35

Komentari (0)

Ako su ruže, procvetaće - Održana premijera dokumentarnog filma o prvom Fajnl foru Partizana