DIREKTOR OPŠTE BOLNICE U ALEKSINCU ZA "NOVOSTI": Svi primljeni rudari imaju lakše povrede (FOTO)
DIREKTOR Opšte bolnice u Aleksincu Goran Vidić izjavio je za "Novosti" da je u ustanovu trenutno primljeno 17 rudara i da su svi sa lakšim telesnim povredama.

Foto: D. Alihodžić
Svim primljenim rudarima urađena je dijagnostika i biće zadržani radi dalje opservacije - izjavio je Vidić.
Niko od zbrinutih rudara još uvek nije transportovan do Kliničkog centra u Nišu, jer za to nije bilo potrebe, rekao je on.
Podsetimo, nesreća u rudniku "Soko" dogodila se jutros oko 5 sati kada je došlo do eksplozije metana.

UKRAJINA IZDALA UPOZORENjE: Rusi će noćas lansirati raketu koja može da nosi nuklearno oružje
RUSIJA planira „trenažno“ lansiranje interkontinentalne balističke rakete RS-24 „Jars“ u noći između 18. i 19. maja, saopštila je ukrajinska vojna obaveštajna služba (GUR) 18. maja.
18. 05. 2025. u 15:55

INCIDENT U DRUGOM KRUGU IZBORA U RUMUNIJI: Policija izvela predsedničkog kandidata sa biračkog mesta (VIDEO)
RUMUNSKI predsednički kandidat i lider nacionalističke stranke Alijansa za ujedinjenje Rumuna Đorđe Simion i favorit na prošlogodišnjim poništenim izborima, Kalin Đorđesku, policija je izvela sa biračkog mesta u Mogošoaji (predgrađu Bukurešta).
18. 05. 2025. u 09:54

LjUDI, ŠTA SE OVO DESILO? Erdogan uhvatio Makronov srednji prst i - ne pušta! Snimak rukovanja postao hit na društvenim mrežama (VIDEO)
"DIPLOMATSKI" stisak.
19. 05. 2025. u 16:40 >> 16:48
Komentari (0)