MLADIĆ (18) IZBODEN U RESTORANU NA KOŠUTNJAKU: Detalji napada - hitno prevezen na reanimaciju
U JEDNOM restoranu na Košutnjaku noćas oko 2.30 je povređen mladić star 18 godina.
Milutin Labudović
On je, kako se saznaje, sa teškom povredom prevezen u Urgentni centar, na reanimaciju. Povređen je u tuči.
Mladić je nožem uboden u desnu stranu grudnog koša.
U Beogradu je u toku noći zabeleženo još nekoliko tuča, rečeno je jutros u Hitnoj pomoći.
Sem ubodenog mladića, nije bilo teže povređenih.
(Telegraf)
Preporučujemo
PRONAĐENO TELO MUŠKARCA U AUTOMOBILU! Policija u Zemunu zatekla jeziv prizor
04. 12. 2025. u 20:01
UHAPŠEN OSUMNjIČENI: Navodno je poreskom prevarom oštetio budžet za oko 121,3 mln dinara
04. 12. 2025. u 17:38
ČUPAO JE ZA KOSU, TUKAO VARJAČOM: Tužilaštvo traži doživotnu za Nemanju Šućurovića
04. 12. 2025. u 16:38
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
JOVANIN NOVI DEČKO: Sportista, biznismen, sin jugoslovenskog rekordera (FOTO)
VODITELjKA Jovana Jeremić već neko vreme uživa u ljubavi sa bokserom Milošem Stojanovićem Tigrom, sinom jugoslovenskog kikboksera Gidre koji je postavio svetski rekorder.
04. 12. 2025. u 12:31
Komentari (0)