TEŠKA SAOBRAĆAJNA NESREĆA KOD ZRENJANINA: Starica na licu mesta ostala mrtva
D. V. (81) iz Aleksandrova kod Zrenjanina nastradala je u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila kada ju je udario kombi.

Foto: pihels
Kako se nezvanično saznaje, tragedija se dogodila oko 10 sati u mestu Aleksandrovo.
- Pretpostavlja se da je žena vozila bicikl i da se nepropisno uključila na glavni put. U tom trenutku na nju je naletelo kombi vozilo - objasnio je izvor upoznat sa slučajem iz Aleksandrova.
Starica je od zadobijenih povreda preminula na mestu nezgode.
(Informer)
BONUS VIDEO:
KRENULA KOLONA: Džipovi i vozila pod rotacijom i sirenama napuštaju Dedinje i kuću Darka Šarića
Preporučujemo

PRVA DUGOROČNA PROGNOZA STRUČNjAKA: Evo kada će pasti sneg u Srbiji i kakva zima čeka Evropu
PREMA prvim prognozama evropskih stručnjaka sa sajta Severe Weather Europe, zimu 2025/2026 obeležiće uticaj slabe faze La Ninje i verovatno slabiji polarni vrtlog. Ovo znači dinamičnije kretanje atmosferskog pritiska, što može omogućiti hladnije dane u Evropi, ali i u SAD i Kanadi.
13. 08. 2025. u 09:59

TRAMP U OGROMNOM PROBLEMU: Veliki peh pred sastanak sa Putinom na Aljasci
PREDSTOJEĆI sastanak između predsednika SAD Donalda Trampa i ruskog predsednika Vladimira Putina u petak na Aljasci dolazi u vreme kada u američkoj administraciji gotovo da nema iskusnih stručnjaka za Rusiju, piše Fajnenšel tajms.
13. 08. 2025. u 11:24

KOSTIĆEVA BRVNARA NA MOKROJ GORI: Kao u lovačkom domu - kako izgleda glumčeva vikendica u prirodi (FOTO)
GLUMAC Vuk Kostić veliki je ljubitelj prirode, lova i ribolova, pa svaki slobodan trenutak koristi da ode van grada.
13. 08. 2025. u 10:27
Komentari (0)