PREMINUO SRBIN U ITALIJI: Kamiondžiji se slošilo tokom utovara, nije mu bilo spasa
VOZAČ kamiona iz Srbije, star 39 godina, preminuo je juče u Bergamu u Italiji na svom radnom mestu.
Foto: Printskrin
Kako je preneo italijanski portal "Il Giorno", vozač je bio u kabini teretnjaka i čekao utovar, kada je osetio da mu nije dobro.
- U početku je bio pribran i pozvao je svog šefa, rekavši mu da mu se slošilo. Šef je alarmirao Hitnu pomoć, koja je helikopterom stigla do vozača, državljanina Srbije - piše "Il Giorno".
Kako dalje navode, lekari su izvuki Srbina iz kabine i odmah su započeli reanimaciju, ali njemu nije bilo spasa.
- Čovek je preminuo, tako da nije ni vožen u bolnicu. Obdukcija će pokazati od čega je tačno umro - naveli su italijanski mediji.
(Kurir)
BONUS VIDEO - VATRENA STIHIJA NA KARABURMI: Vatrogasci požar gasili dva sata, četiri porodice ostale bez doma
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SAMO NEKOLIKO SATI NAKON POBEDE NA SP: Argentina žestoko optužila Englesku i britansku mornaricu
ARGENTINA je ponovo otvorila spor sa Velikom Britanijom oko Foklandskih ostrva. Samo nekoliko sati nakon pobede nad Engleskom u polufinalu Svetskog prvenstva, Buenos Ajres je optužio britansku ratnu mornaricu za, kako tvrdi, „nezakonit upad“ u argentinske teritorijalne vode.
16. 07. 2026. u 14:34
NAPADNUT DUBAI: Odjeknula strašna eksplozija (VIDEO)
Snažne eksplozije odjeknule su u četvrtak uveče u centru Dubaija, dok su iznad grada, prema izveštajima očevidaca, presretnuti projektili tokom obnovljenih iranskih napada na ciljeve u Ujedinjenim Arapskim Emiratima.
16. 07. 2026. u 19:15
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)