TELO MLADIĆA IZVUČENO IZ DUNAVA: Policija se nalazi na licu mesta
TELO mlađe muške osobe izvučeno je danas iz Dunava u Višnjici.

Predrag Mitić
Kako se nezvanično saznaje, telo mladića najpre je primećeno u vodi kod Ade Huje, a rečna policija ga je izvukla u Višnjici.
Prema nezvaničnim navodima, mladić je star oko 35 godina i na sebi ima šorc, tamnu majicu i patike.
(Blic)
Preporučujemo

PRETUKAO BIVŠU ŽENU MOTKOM: Uhapšen Zaječarac nakon porodičnog nasilja
02. 06. 2022. u 12:13

DROGA U PUTNOJ TORBI: Kraljevačka policija zaplenila pet kilograma kanabisa
02. 06. 2022. u 11:29

PUTIN IMA PREDLOG ZA KRAJ RATA, PODRŽAVA GA I AMERIKA! Oglasio se Lukašenko posle sastanka sa ruskim predsednikom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je posle današnjeg sastanka sa ruskim liderom Vladimirom Putinom u Moskvi da će Kremlj uskoro izaći sa „vrlo dobrim predlogom“ za okončanje rata u Ukrajini, koji, kako tvrdi, u velikoj meri podržavaju i Sjedinjene Države.
26. 09. 2025. u 20:19

RUSI NAPALI SEVERNO OD KIJEVA: Desetine hiljada ljudi bez struje i vode, Ukrajinci besni zbog nedostatka odbrane
RUSKI dronovi gađali su u četvrtak, 25. septembra, ključnu infrastrukturu u gradovima Černigov i Nižin na severu Ukrajine, ostavivši desetine hiljada stanovnika bez struje i vode.
25. 09. 2025. u 16:56

MOGUĆA I ZATVORSKA KAZNA: Koje sankcije prete Laziću - advokat objasnio šta čeka pevača posle saobraćajke
ADVOKAT Boško Žurić detaljno je objasnio kakve kazne sleduju za ono što je uradio pevač Darko Lazić.
26. 09. 2025. u 12:39
Komentari (0)