UŽAS KOD ŠAPCA: U saobraćajnoj nesreći poginuo mladić, devojka polomila obe noge
U SAOBRAĆAJNOJ nesreći na putu Šabac - Sremska Mitrovica, u mestu Drenovac, poginuo je B. Č. iz Sremske Mitrovice, dok je saputnica u automobilu stara 30 godina sa teškim telesnim povredama hospitalizovana u šabačkoj bolnici.
Foto: A. Rovčanin
Nesreća se dogodila rano jutros kada je automobil kojim je upravljao B. Č. u krivini sleteo sa puta i prevrnuo se. Nesrećni muškarac je poginuo na licu mesta, dok je devojka sa prelomom obe butne kosti i rebara prebačena u bolnicu u Šapcu.
- Ona se nalazi u šok sobi, stabilizovana je i nije životno ugrožena. Tokom dana biće prebačena u bolnicu u Sremskoj Mitrovici ili Beogradu - rekli su u bolnici u Šapcu.
Uviđaj su obavili pripadnici policije iz Šapca. Uzroci nesreće se utvrđuju, a biće obavljena i obdukcija tela nastadalog vozača.
(Telegraf)
Sada je definitivno puklo savezništvo SAD i Ukrajine: Zelenski uradio nešto nezamislivo
UKRAJINSKO rukovodstvo, nakon više od godinu dana napora da održi stabilne odnose sa administracijom predsednika SAD Donalda Trampa, javno je priznalo krah dosadašnjeg partnerstva.
20. 04. 2026. u 20:41
Mađar bi da hapsi Putina i Netanjahua: "Zakon je jasan, to je obaveza"
BUDUĆI mađarski premijer Peter Mađar izjavio je da će se njegova zemlja ponovo pridružiti Međunarodnom krivičnom sudu i biti spremna da sprovodi naloge za hapšenje, uključujući i onaj koji se odnosi na izraelskog premijera Benjamina Netanjahua.
20. 04. 2026. u 20:04
Neće više nastupati: Zdravko Čolić odbio koncerte, ovo je razlog
KAO razlog Zdravko Čolić je naveo umor, ali i unapred dogovorene porodične obaveze.
21. 04. 2026. u 10:37
Komentari (0)