GOREO AUTOBUS, PLAMEN ZAHVATIO I TRAFIKU: Incident u Novom Sadu, u strahu od eksplozije blokiran deo grada! (VIDEO)
U NOVOSADSKOM naselju Liman, u ulici Narodnog fronta zapalio se zglobni autobus Javnog gradskog saobraćajnog preduzeća "Novi Sad".

Foto: Printskrin Instagram/192_rs
Na mesto incidenta izašla su dva vatrogasna vozila i ekipa Hitne pomoći.
Kako je rekao jedan od putnika, vozač je reagovao prisebno i svi su putnici izašli na vreme, a niko nije povređen.
Plamen je zahvatio i obližnju trafiku.
Nadležni obezbeđuju mesto na kom je autobus izgoreo. Crni dim vidi se sa velike udaljenosti.
Autobus je na gasni pogon, pa je prava sreća da nije došlo do eksplozije.
Još je zabranjen pristup mestu požara u krugu od 250 metara zbog straha od eksplozije metana.
Preporučujemo

"NA STOLU SU RATNI PREDLOZI, BRISEL HOĆE RAT!" Orban se hitno javio iz Kopenhagena
MAĐARSKI premijer Viktor Orban naveo je iz Kopenhagena, gde učestvuje na samitu Evropske političke zajednice, da je situacija ozbiljna i da se na stolu nalaze, "otvoreni, ratno orijentisani predlozi".
02. 10. 2025. u 08:59

(MAPE) OVAKO ĆE SE KRETATI NEVREME U SRBIJI: Pogledajte iz časa u čas, stižu sneg i kiša (FOTO)
POGLEDAJTE kako će se ledeni oblak kretati nad Srbijom i koje krajeve kad pogađa nevreme. Danas i sutra oblačno sa kišom i hladno, osim na severozapadu Vojvodine gde će se zadržati suvo vreme, najavio je RHMZ.
02. 10. 2025. u 10:47

OGLASILA SE BILjA NAKON RASTANKA OD ACE ILIĆA: "Videću kako vreme prolazi..."
IAKO rastavljeni, Bilja i Aca imaju veliki razlog za slavlje.
01. 10. 2025. u 12:20
Komentari (0)