STRAVIČNA NESREĆA KOD LAJKOVCA: Motociklista se zabio u ogradu, ostao na mestu mrtav
TEŠKA saobraćajna nesreća dogodila je noćas oko ponoći u Ćelijama kod Lajkovca kada je nastradao motociklista.

Foto: Shutterstock/Ilustracija
On je na putu Beograd – Čačak izgubio kontrolu nad motorom i svom silinom se zakucao u zaštitnu ogradu.
Ekipa Hitne pomoći mogla je samo da konstatuje smrt. Za vreme uviđaja saobraćaj je bip obustavljen u oba smera.
Nezvanično, on nije imao kontakt sa drugim vozilom.
Istraga je u toku, i tužilac je naredio obdukciju tela.
BONUS VIDEO: U PIKAPU STRADALE DVE OSOBE - Prvi snimci sa mesta teške saobraćajne nesreće kod Nikšića
Preporučujemo

PRIČA SE PRIČA DA RUSI DOLAZE: Kako je nastao hit - veoma bezobrazan vic i trikovi Marine Tucaković! Danas nikad aktuelniji
24. 03. 2023. u 18:10 >> 18:19

VELIKI POŽAR U VETERNIKU: Planulo u magacinu prodavnice za prodaju auto delova
24. 03. 2023. u 20:05

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

SLIKA IZ SRBIJE KOJA SLAMA SRCE: Tragičan razlog zašto roda 2 dana ne napušta zgarište - izgorelo 2 hektara žita
SVAKE godine, uprkos molbama i apelima, veliki broj ljudi pali strljiku i na taj način dolazi do požara u kojima stradaju tuđi usevi, ali nažalost i životi nevinih bića.
27. 06. 2025. u 16:50
Komentari (0)