POŽAR U KUĆI U BEOGRADU: Jedna osoba sa opekotinama prebačena u bolnicu
MUŠKARAC (29) povređen je u požaru koji se noćas posle 3.00 sata dogodio u Učiteljskoj ulici u Beogradu i on je sa opekotinama obe ruke prebačen u bolnicu, rečeno je za Tanjug u Hitnoj pomoći.
Foto: MUP
Dodaje se da se, osim saobraćajne nesreće koja se dogodila sinoć u 19.10 časova, kada je vozač gradskog autobusa preminuo za volanom na uglu Trgovačke i Šavničke, a pritom je učestvovalo još šest vozila u sudaru i povređeno 17 ljudi, dogodila još jedna teška saobraćajna nesreća.
- Urađen je pokušaj reanimacije, nažalost, vozač autobusa je preminuo na licu mesta. Bilo je 17 povređenih putnika, koliko znamo sada, uglavnom se radi o lakšim povredama - rekli su iz Hitne.
Na raskrsnici Ulice gospodara Vučića i Bulevara kralja Aleksandra došlo je do nesreće u kojoj je motociklista (50) teško povređen i on je prebačen na VMA.
Od hroničnih bolesnika, najviše su se javljali pacijenti sa bolom u grudima, a bilo je i dosta starijih osoba sa prelomima kuka.
BONUS VIDEO: JEZIVA TUČA "DELIJA" I "GROBARA" NA NOVOM BEOGRADU: Napadnuti dok su igrali košarku
Preporučujemo
PIJANA IZAZVALA UDES: U Kraljevu žena vozila sa 2,22 promila alkohola u krvi
29. 03. 2023. u 19:04
SAOBRAĆAJKA NA ZRENjANINCU: Povređena jedna osoba, prebačena u Urgentni centar
29. 03. 2023. u 07:44
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
POREKLO VOJINA ĆETKOVIĆA Rođen u Kruševcu, a koreni mu nisu iz Srbije: "Nikada se nisam odricao dedova i pradedova - ponosan sam"
"JESAM, ponosan sam na svoje poreklo."
20. 05. 2026. u 16:57
Komentari (0)