PRVE FOTOGRAFIJE TEŠKE NESREĆE KOD UŠĆA: Automobil potpuno smrskan (FOTO)
TEŽAK udes dogodio se danas popodne kod tržnog centra Ušće u Beogradu.
Foto: J.Subin
Kako se može videti na licu mesta, u udesu je učestvovao automobil, koji je od siline udarca smrskan.
Ekipe Hitne pomoći su na terenu i za sada nema informacija da li je neko povređen niti kako je do nesreće došlo.
Preporučujemo
„PASAT“ SE ZAKUCAO U DRVO: Saobraćajna nesreća kod Kraljeva, ima povređenih (FOTO)
01. 05. 2023. u 18:02
TEŠKA SAOBRAĆAJNA NESREĆA U SURČINU: Auto sleteo u kanal, vatrogasci vadili vozača
01. 05. 2023. u 00:21
ŠOK U NjUJORKU: Pogledajte šta je Putinov specijalni izaslanik doneo na razgovore sa SAD (FOTO)
SPECIJALNI izaslanik ruskog predsednika Vladimira Putina Kiril Dmitrijev doneo je na razgovore sa zvaničnicima u Sjedinjenim Američkim Državama bombone koje na omotima imaju Putinove citate.
26. 10. 2025. u 17:16
ŠTA SE DEŠAVA U POKROVSKU? Situacija za Ukrajinu je mnogo gora nego na mapama, Sirski pobesneo
RUSKI predsednik Vladimir Putin izjavio je danas da je grad Pokrovsk u Donjeckoj oblasti opkoljen, dok njegovi generali tvrde da je u gradu i okolini blokirano više od pet hiljada ukrajinskih vojnika.
26. 10. 2025. u 18:54
"CECIN SINE, ĆUTI I UDARAJ, ZA BOLjE I NISI!" Voditeljka odbrusila Veljku - "Ozbiljan kompleks!"
NAKON što je bokser Veljko Ražnatović pokušao da ismeje performans voditeljke Jovane Jeremić, koji je upriličila tokom proslave njenog rođendana, ona mu je brzo javno uzvratila, u svom stilu.
26. 10. 2025. u 10:48
Komentari (0)