OTKRIVENO ČIJI JE FRIZERSKI SALON KOJI JE EKSPLODIRAO: Prijepoljci sumnjaju da je lokal namerno zapaljen
JUTROS oko četiri sata u frizerskom salonu u Prijepolju došlo je do požara u kome na svu sreću niko nije stradao, ali je naneta velika materijalna šteta, a kako pišu pojedini mediji, pretpostavlja se da je lokal namerno zapaljen.
Foto Tanjug
Salon, čija je vlasnica J. B., nalazi se nedaleko od pijace u Prijepolju. Mediji nezvanično saznaju da je požar namerno izazvan, a pretpostavlja se da je bačen Molotovljev koktel.
Prijepoljci sumnjaju da je požar, navodno, vid osvete ili pretnje.
Na licu mesta su odmah izašli vatrogasci koji su sprečili dalje širenje vatre, kao i desetine policajaca. Posle uviđaja utvrdiće se da li je požar namerno izazvan.
BONUS VIDEO: DRAMA U BEOGRADU - Gori kladionica na Terazijama
(Kurir)
Preporučujemo
FILMSKA AKCIJA U SUBOTICI: Upad SAJ-a u laboratoriju marihuane (VIDEO)
15. 03. 2026. u 18:45
TEŠKA SAOBRAĆAJKA KOD NEGOTINA: Žena hitno transportovana u Niš, sin zadržan u bolnici
15. 03. 2026. u 17:01
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)