TRAGIČAN KRAJ POTRAGE ZA VLADANOM: Telo nestalog Beograđanina pronađeno u slupanom automobilu, kojim se survao u provaliju
ZAVRŠENA je potraga za Beograđaninom Vladanom Stankovićem koji je u ponedeljak, 24. jula, nestao na putu za Ulcinj.
Foto: Privatna arhiva
Kako Informer saznaje, njegovo telo ponađeno je u slupanom automobilu kojim je sleteo u provaliju.
Beograđanin je u ponedeljak, oko 11 časova, seo u automobil i krenuo iz mesta Utjeha, gde je letovao sa porodicom, ka Ulcinju.
BONUS VIDEO: VANREDNA SITUACIJA NA RODOSU: Vatra "guta" sve pred sobom
Preporučujemo
ČOVEK PREMINUO NA BEOGRADSKOM AERODROMU: Čekao da preuzme prtljag i samo se srušio
27. 07. 2023. u 11:33
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)