POVREĐENA DEVOJKA PREBAČENA U URGENTNI: Pala sa bedema niške Tvrđave
TRIDESETOGODIŠNjA žena povređena je noćas oko 2.40 sati prilikom pada sa bedema niške Tvrđave, potvrdili su u Policijskoj upravi u Nišu.

Foto: Shutterstock
- Policija je odmah po prijavi nezgode izašla na teren. Ustanovljeno je da nema sumnjivih okolnosti koje su dovele do pada. Žena je povređena i vozilom Hitne pomoći prebačena je u Urgentni centar Kliničkog centra u Nišu - kazali su u policiji.
Prema nezvaničnim informacijama, žena je pala sa obezbeđenog dela bedema, u blizini bine Midnajt, niškog džez festivala Nišvil.
Iz Kiničkog centra u Nišu za sada nije saopšteno kakve povrede ima pacijentkinja.
(Telegraf)
BONUS VIDEO: „NOVOSTI“ NA MESTU NESREĆE: Pilot poginuo u padu aviona u Batajnici

"NA STOLU SU RATNI PREDLOZI, BRISEL HOĆE RAT!" Orban se hitno javio iz Kopenhagena
MAĐARSKI premijer Viktor Orban naveo je iz Kopenhagena, gde učestvuje na samitu Evropske političke zajednice, da je situacija ozbiljna i da se na stolu nalaze, "otvoreni, ratno orijentisani predlozi".
02. 10. 2025. u 08:59

(MAPE) OVAKO ĆE SE KRETATI NEVREME U SRBIJI: Pogledajte iz časa u čas, stižu sneg i kiša (FOTO)
POGLEDAJTE kako će se ledeni oblak kretati nad Srbijom i koje krajeve kad pogađa nevreme. Danas i sutra oblačno sa kišom i hladno, osim na severozapadu Vojvodine gde će se zadržati suvo vreme, najavio je RHMZ.
02. 10. 2025. u 10:47

OGLASILA SE BILjA NAKON RASTANKA OD ACE ILIĆA: "Videću kako vreme prolazi..."
IAKO rastavljeni, Bilja i Aca imaju veliki razlog za slavlje.
01. 10. 2025. u 12:20
Komentari (1)