SUDAR AUTOBUSA I AUTOMOBILA NA NOVOM BEOGRADU: Povređene dve osobe, stvaraju se saobraćajne gužve
21. 09. 2023. u 19:08
DVE osobe su lakše povređene u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila danas oko 17 sati u Ulici Jurija Gagarina na Novom Beogradu, kada su se sudarili autobus i automobil.
Povezane vesti
TEŠKA SAOBRAĆAJNA NESREĆA: Žena leži na ulici - užas na Novom Beogradu
TEŠKA saobraćajna nesreća dogodila se večeras na raskrsnici Jurija Gagarina na Novom Beogradu, kod stambenog kompleksa "Petica".
25. 11. 2025. u 21:41
Najnovije iz rubrike
UKINUTA PRESUDA ZA UBISTVO U BELVILU: Apelacija naložila ponovno suđenje
APELACIONI sud u Beogradu je ukinuo presudu kojom je Lazar Tejić bio osuđen na kaznu zatvora od 20 godina jer je 12. novembra 2020. godine u Belvilu ubio Bojana Mirkovića, i naložio da se suđenje ponovi svim okrivljenima.
12. 12. 2025. u 22:33
VATROGASCI MORALI DA EVAKUIPŠU STANARE Veliki požar na Zvezdari: Kuća u plamenu, intervencija 4 ekipe VSJ
VEČERAS oko 19:40 časova izbio je požar u porodičnoj kući u Prvomajskoj ulici na Zvezdari.
12. 12. 2025. u 21:58
TEŠKA SAOBRAĆAJNA NESREĆA KOD BUBANJ POTOKA: Ima povređenih - Mnogi su zarobljeni u koloni
NA AUT-PUTU kod Bubanj potoka došlo je do velikog zastoja, a razlog je, po svemu sudeći, saobraćajna nesreća.
12. 12. 2025. u 21:04
NASTRADAO MUŠKARAC: Nesreća na sportskim terenima na periferiji Subotice
NA jednom od sportskih terena na na periferiji Subotice, kako saznajemo, danas je nastradao muškarac satr 43 godine.
12. 12. 2025. u 19:52
MUP UPOZORAVA NA NOVE PREVARE: Lažni lekari zovu i traže novac
Ministarstvo unutrašnjih poslova, Policijska uprava za grad Beograd, skreće pažnju da su u prethodnom periodu uočeni brojni slučajevi izvršenja krivičnog dela prevara u kojima su se nepoznate osobe, pozivajući građane na fiksne telefone, lažno predstavljale kao lekari različitih zdravstvenih ustanova.
12. 12. 2025. u 16:32
Komentari (0)