JEDAN MRTAV, SEDMORO POVREĐENIH: Stravičan bilans lančanog sudara kod Kragujevca, vatrogasci evakuišu putnike
NA putu Kragujevac - Batočina, kod sela Badnjevac, večeras se dogodio lančani sudar četiri automobila i autobusa, a prema saznanjima jedna osoba je poginula, a sedmoro je povređenih!

Foto: Shutterstock
Prema nezvaničnim saznanjima udes se dogodio oko 18.50 sati.
- Sudarila su se četiri automobila i autobus. Jedna osoba je nastradala na mestu udesa, dok je sedmoro povređeno - kaže izvor iz istrage.
Prema njegovim rečima vatrogasci iz Kragujevca su evakuisali preko 20 putnika iz autobusa.
- U toku je policijski uviđaj. Nakon toga biće poznato više detalja o ovoj nesreći - kaže on.
(Informer)

NIJE NI KUPILA KARTU, NA PLAŽI JOJ PONUDILI BESPLATNU VOŽNjU: Novi detalji tragične smrti Novosađanke u Budvi
TINEJDžERKA je, kako kaže njen blizak prijatelj, bila devojka puna života, imala je mnogo planova za budućnost, a tek je imala 19 godina, i ceo život je bio pred njom, a sada je čitava njena porodica zavijena u crno.
30. 05. 2025. u 14:42

UKRAJINA IZVELA JEDAN OD NAJVEĆIH NAPADA NA RUSIJU: Aerodromi u Moskvi zatvoreni, uništena važna fabrika (VIDEO)
UKRAJINA je tokom noći izvela jedan od najvećih napada dronovima od početka rata, gađajući više ciljeva na teritoriji Rusije. Zbog napada su moskovski aerodromi bili primorani da privremeno obustave rad, što je izazvalo haos u vazdušnom saobraćaju.
28. 05. 2025. u 09:45

POSTOJI DRUGI SNIMAK Koji je uzrok ponašanja devojke stradale u Budvi? Psiholog objašnjava: "Ekstremni strah i fokus da se pobegne"
"ZA TEZU da je beg iz situacije opasne sa suženom svešću više goovri o tome da se radi o ekstremnogm strahu koji može da se protumači kao panika. Ako nije dolazila u takve situacije ne možemo znati da li je sklona tome ako ne zna da li ima napad panike."
30. 05. 2025. u 13:33 >> 13:33
Komentari (0)