OVO JE SVEŠTENIK KOJI JE POGINUO KOD KRAGUJEVCA: U kolima sa Nemanjom bila supruga i troje dece (FOTO)
U STRAVIČNOJ nesreći koja se dogodila sinoć na državnom putu Kragujevac - Batočina poginuo je Nemanja V. (33), sveštenik Braničevske eparhije.

Foto: Printskrin/Društvene mreže
Nemanja je bio za volanom jednog od automobila koji je učestvovao u lančanom sudaru, a sa njim je u kolima bila i njegova supruga i njihovo troje dece.
Osmoro osoba je povređeno u sudaru, i trenutno se nalaze na Univerzitetskom kliničkom centru Kragujevac.
Prijatelji i kolege se opraštaju od tragično nastradalog Nemanje
Podsetimo, sinoć oko 18.50 časova došlo je do nesreće na deonici puta od Kragujevca ka Botinju, u kojoj su učestvovala tri automobila i autobus. Na licu mesta su bili pripadnici Policijske uprave Kragujevac, Vatrogasno-spasilačke brigade i Zavoda za urgentnu medicinu.

Foto: Printskrin/Društvene mreže
Evakuisano 20 putnika iz autobusa
Prema rečima Zorana Kočovića, načelnika Uprave za vanredne situacije u Kragujevcu, pripadnici Vatrogasno-spasilačke brigade su, izuzetno brzom intervencijom, izvukli i spasili šest zarobljenih osoba, dok je više od 20 putnika evakuisano je iz autobusa.
Osmoro ljudi je povređeno, među kojima je i petoro dece, koji se nalaze na lečenju u Centru za dečju hirurgiju. Prema jutrošnjim informacijama dobijenim od dečijeg hirurga, zdravstveno stanje dece je stabilno, oni su sa lakšim telesnim povredama i van životne opasnosti.
(Blic)
Preporučujemo

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

"PREVARILA SAM SVAKOG PARTNERA!" Ispovest Jelene Karleuše
"JA sam svakog partnera volela, ali volela sam i ovog sa kojim sam ih prevarila. "
19. 10. 2025. u 09:39
Komentari (0)