"ČULI SMO VRISKU GOSTIJU, PALA JE PRED NJIHOVIM OČIMA" Očevici opisali scene ispred Crkve Svetog Marka, gde je žena (35) pala sa zgrade
TO je bilo strašno, žena je pala naočigled brojnih gostiju koji su se nalazili u lokalu. Bila je bez svesti. Zaista nismo mogli ni da zamislimo da ovako nešto može da se dogodi. Svi smo jako uznemireni, ne možemo da dođemo sebi od šoka.
Foto: Arhiva "Novosti"
Ovako pričaju uznemireni očevici ispred Crkve Svetog Marka, gde je žena stara oko 35 godina pala sa trećeg sprata zgrade u centru Beograda, na Bulevaru kralja Aleksandra.
"Prišli smo joj, a ona je bila bez svesti"
- Čim smo čuli vrisku gostiju, pozvali smo Hitnu pomoć. Prišli smo joj, a ona je bila bez svesti, ali živa. Ležala je nepomično. Hitna pomoć je brzo stigla i odvezli su je. Nadam se da će biti dobro - navodi izvor.
Kako dalje navodi, žena je pala sa zgrade oko 11 sati.
Prevezena na VMA
Kako je potvrđeno iz Hitne pomoći, žena je zatečena bez svesti i trenutno se nalazi na reanimaciji na VMA.
Podsetimo, jedna žena pala je sa zgrade u centru Beograda, na Bulevaru kralja Aleksandra, ispred Crkve Svetog Marka
Žena je stara oko 35 godina.
BONUS VIDEO: VELIKI BROJ POLICAJACA NA AUTOKOMANDI - Na teren izašle i ekipe hitne pomoći
(Blic)
Preporučujemo
ŽENA PALA SA ZGRADE U CENTRU BEOGRADA: Hitna je zatekla bez svesti - prevezena na VMA
20. 12. 2023. u 12:48
SPREMA SE VELIKI SUKOB? OGLASILO SE MINISTARSTVO: Na stolu plan evakuacije turista u slučaju rata
IZRAELSKO Ministarstvo turizma saopštilo je danas da je pripremilo plan za evakuaciju oko 42.000 turista koji se trenutno nalaze u Izraelu, ukoliko zemlja bude primorana da zatvori svoj vazdušni prostor zbog straha od novog sukoba sa Iranom.
26. 01. 2026. u 14:07
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
DEVALVIRALA JE JUTARNjI Kolega oštro o Jovani: "Imam problem što radi na nacionalnoj televiziji"
VODITELj Ognjen Nestorović bez ulepšavanja i zadrške progovorio je o svom odnosu sa Jovanom Jeremić, koleginicom koja danas radi u medijskoj kući u kojoj je on nekada gradio svoju novinarsku i voditeljsku karijeru.
25. 01. 2026. u 20:42
Komentari (0)