DVE STRAŠNE NESREĆE U OKOLINI LAZAREVCA: Više lica teško povređeno
ČETIRI osobe zadobile su teške telesne povrede u dve odvojene saobraćajne nezgode koje su se ovog poslepodneva dogodile u okolini Lazarevca.
Foto: Milena Anđela
Kako se saznaje, prva nesreća se dogodila oko podneva na putu Zeoke-Medoševac, kada je, pod još neutvrđenim okolnostima, došlo do izletanja vozila sa puta.
Iz vozila koje se prevrnulo na krov izvučena su tri lica, koja su sa teškim povredama hitno prebačena u Urgentni centar.
Samo sat vremena kasnije u Malim Crljenima došlo je do izletanja vozila sa puta, pri čemu je vozač zadobio povrede opasne po život. On je takođe prevezen u Urgentni centar.
Policija obavlja uviđaj.
(Telegraf)
BONUS VIDEO
Preporučujemo
TEŠKA SAOBRAĆAJNA NESREĆA U SURČINU: Povređeno dete (10), kombi potpuno smrskan
06. 01. 2024. u 14:20
IRANSKI KOMANDOSI PRONAŠLI PILOTA F-35: Zavarali trag Amerikancima i uhapsili ga
ISLAMSKA revolucionarna garda (IRGC) locirala je i privela pilota oborenog američkog lovca F-35 tokom operacije potrage, javlja iranska agencija Nur njuz.
03. 04. 2026. u 16:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
DOBIO ODGOVOR: Šef diplomatije BiH besan zbog Karleuše
PEVAČICU Jelenu Karleušu uzeo je "na zub" ministar spoljnih poslova Bosne i Hercegovine, Elmedin Konaković zbog medijskog eksponiranja u državi.
04. 04. 2026. u 20:26
Komentari (0)