TEŠKA NESREĆA U NIŠU: Mladić (29) i devojka (22) sleteli sa puta pa se zakucali u banderu
DEVOJKA (22) i mladić star 29 godina povređeni su rano jutros u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na rasrsnici Bulevara Nikole Tele i Pantelejske ulice.
Foto: Shutterstock
Do nesreće je došlo kada je vozilo “audi” niških registarskih tablica kojim je upravljao dvadesetdevetogodišnjak, pretpostavlja se usled velike brzine, oko 3.20 sati sleteo s puta na kružnom toku i udario u stub električne rasvete.
Mada je vozilo pretrpelo velika oštećenja, dvoje mladih na svu sreću prošlo je bez težih povreda. Hitna pomoć je oboje transportovala u niški Univerzitetski klinički centar.
O nesreći je obavešteno Osnovno javno tužilaštvo u Nišu.
(Telegraf)
BONUS VIDEO: OVAKO SU "PALI" NARKO DILERI IZ NOVOG SADA: Zaplenjeno 130 kg marihuane
Preporučujemo
TRI SAOBRAĆAJNE NESREĆE ZA NOĆ: Povređeno više osoba, jedna završila na Urgentnom
13. 01. 2024. u 07:38
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
Hrvatice ODGLUMILE SUDAR, zvale policiju i uzele NOVAC - plan im ipak PROPAO, preti im zatvor
DVE 31–godišnje Bjelovarčanke osmislile su plan kako od osiguravajuće kuće da izvuku novac, ali njihov pokušaj završio je kaznenom prijavom i pokretanjem sudskog postupka.
04. 12. 2025. u 09:40
Komentari (0)