PREMINUO VOZAČ IZ SUDARA KOD LESKOVCA: Uprkos naporima lekara podlegao teškim povredama
Muškarac koji je bio za volanom automobila kada je došlo do sudara tog putničkog vozila i autobusa, u okolini Leskovca, podlegao je povredama u Urgentnom centru leskovačke Opšte bolnice.
foto: I.Mitić
U ovoj zdravstvenoj ustanovi potvrđeno je da je pacijent S. R. (65), iz okoline Leskovca, preminuo uprkos naporima lekara da mu pruže pomoć i da mu spasu život.
On je u leskovačku Opštu bolnicu primljen sa politraumama grudnog koša, a ustanovljene su i povrede stomaka, kao i obilno krvarenje.
Lekari su kazali da su učinili sve što je u njihovoj moći, ali da stradalom čoveku nije bilo spasa.
Preporučujemo
OTAC I DETE (8) POVREĐENI U TEŠKOM UDESU U RAKOVICI: Hitno prevezeni u Urgentni centar
19. 02. 2026. u 17:30
SKANDAL! RAMA OBJAVIO SNIMAK RAZGOVORA SA TAČIJEM: "Srećna nezavisnost komadante, brate moj, grlim te mnogo i volim" (VIDEO)
PREMIJER Albanije Edi Rama objavio je snimak telefonskog razgovora sa bivšim vođom zločinačke OVK Hašimom Tačijem, koji se trenutno nalazi u pritvoru Specijalnog suda u Hagu, gde je optužen za ratne zločine i zločine protiv čovečnosti.
17. 02. 2026. u 20:01
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"MAMA, JA IMAM RAK": Slavica Đukić Dejanović o borbi za život sina jedinca - sam sebi dao dijagnozu
"DUŠAN JE sam sebi dao dijagnozu"
16. 02. 2026. u 19:12 >> 19:12
Komentari (0)