UŽAS U ZEMUNU: Zakopao oca u dvorištu zbog penzije

Zagorka Uskoković

28. 05. 2024. u 15:14

PRIPADNICI policije u Zemunu pronašli su danas u porodičnoj kući lobanju i delove skeleta muškarca B. D. (79) kojeg je po sopstvenom priznanju još pre osam godina zakopao sin D. D. (53) .

УЖАС У ЗЕМУНУ: Закопао оца у дворишту због пензије

D.N.

Prema nezvaničnim informacijama i tvrdnjama D. D., muškarac je preminuo prirodnom smrću, a sin ga je zakopao u dvorištu kako bi nastavio da koristi njegovu prenziju.

Na lice mesta izašao je dežurni tužilac Višeg javnog tužilaštva u Beogradu koji je naložio ekshumaciju tela, kako bi se utvrdio pravi uzrok smrti.

BONUS VIDEO: LANSIRANE HAMASOVE RAKETE: Prvi put posle četiri meseca

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

MEĐUNARODNI DAN VOLONTERA: Snaga zajedništva i solidarnosti