POVREĐENA DVA PEŠAKA: Teška saobraćajna nesreća na Paliluli
DVA pešaka starosti 40 godina lakše su povređena noćas u saobraćajnoj nezgodi u Ulici Mirijevsko brdo u opštini Palilula, rečeno je Tanjugu u Hitnoj pomoći.
Foto: Shutterstock/Ilustracija
Do udesa je došlo u 22.05, a povređene muškarce Hitna pomoć je prevezla u Urgentni centar.
Ekipe Hitne pomoći su tokom noći intervenisale 126 puta, od toga je 25 intervencija bilo na javnom mestu.
Za pomoć su se najviše javljali hronični bolesnici - astmatičari, hipertenzičari, pacijenti sa malignitetima i malo više nego uobičajeno prihijatrijski pacijenti, navode u Hitnoj pomoći.
BONUS VIDEO
Preporučujemo
SVE GORI NA BLISKOM ISTOKU: Sirene zavijaju širom Izraela, počeo novi napad; Iran silovito udara po američkim bazama (FOTO/VIDEO)
DRUGI dan rata na Bliskom istoku, pratite sa nama dešavanja uživo.
01. 03. 2026. u 07:31 >> 22:56
OTKRIVENO KAKO JE UBIJEN HAMNEI: Jedna greška ga koštala života, Tramp imao neočekivanog saveznika
SKRIVEN duboko u svom bunkeru, Ali Hamenei nije očekivao drzak dnevni napad u samom srcu svoje moći.
01. 03. 2026. u 19:16
BIO U POSETI JUGOSLAVIJI `89: Ko je likvidarni ajtolah Ali Hamnei? Istorijski OBRT za Iran - postoje samo DVE opcije
U AMERIČKO-IZRAELSKOM napadu na Iran, ubijen je vrhovni verski vođa, ajatolah Ali Hamnei dok je obavljao svoje dužnosti u kancelariji u Teheranu.
01. 03. 2026. u 12:45
Komentari (0)