OVO JE DEVOJČICA (16) KOJA JE NESTALA U DRINI: Na kupanju bila sa očuhovom sestrom, potraga za večeras obustavljena (FOTO)
POTRAGA je za večeras obustavljena, a sutra će na teren izaći žandarmerija.

Foto: Darko Dozet
Tinejdžerka M. J. (16) nestala je oko 16 sati u Drini, kada je prema nezvaničnim informacijama bila sestrom svog očuha na kupanju!
Jeziva nesreća zadesila je selo Mačvanski Prnjavor, a prema rečima očevidaca nesrećnu devojčicu koja je inače bila neplivač vir je povukao u dubine reke, pa se strahuje da nije uspela da ispliva.

Foto: Privatna arhiva
Na lice mesta upućene su brojne ekipe policije, koje su do večernjih sati tragali za telom devojčice.
- Potraga je za večeras obustavljena, a sutra će na teren izaći žandarmerija - kaže izvor za medije.
(Alo)
BONUS VIDEO: VOZ NALETEO NA AUTOMOBIL KOD LOZNICE Teška saobraćajna nesreća
Preporučujemo

KUPALA SE SA TETKOM U RECI, PA JE POVUKAO VIR: Detalji utapanja devojčice u Drini
19. 06. 2024. u 18:24

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

ŠTA SE KRIJE U BAZI U KATARU: Zašto su Iranci baš nju bombardovali ISTIM brojem raketa koliko je SAD ispalio na nuklearna postrojenja
BAZA Al Udeid, koja se nalazi blizu katarske prestonice Dohe, služi kao štab za vazdušne operacije na Bliskom istoku američke Centralne komande, i u njoj je smešteno skoro 8.000 pripadnika američkih trupa.
24. 06. 2025. u 11:02
Komentari (0)