BEOGRAĐANIN SE UTOPIO NA ZLATARSKOM JEZERU: Novi detalji tragedije, poznat identitet muškarca
MUŠKARAC čije je beživotno telo voda jutros izbacila na obalu Zlatarskog jezera je S. P. (70) iz Beograda.

Peške do ostrva ispred brane u Kokinom Brodu, Foto D. Gagričić
On je u subotu po podne bio u gumenom čamcu, nakon čega je nestao ispod površine vode.
Nezvanično, on je u subotu iz naselja Vasilići, kod rukavca Tisovica, gde je imao vikendicu, krenuo kod prijatelja.
Nedugo zatim na jezeru je primećen prevrnuti čamac. Sve do jutros za S. P. tragali su ronioci žandarmerije i meštani koji su i pronašli njegovo telo na obali.

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

"OL STAR" SE MENjA IZ KORENA, Nikola Jokić će dobiti priliku da zablista kao nikada! (VIDEO)
NBA liga je donela odluku da iz korena promeni format "ol-star" meča, potvrdio je komesar lige Adam Silver.
04. 06. 2025. u 21:50

"SRAM VAS BILO" Na snimanju "Neretve" izbio skandal sa Brozom
BATU Živojinovića voleli su cela bivša Jugoslavija, čitava Kina pa i sam Josip Broz Tito.
06. 06. 2025. u 13:06
Komentari (0)