NESREĆA NA SAVI KOD SREMSKE MITROVICE: Dačić - Uhapšeno lice koje je upravljalo gliserom
POTPREDSEDNIK Vlade Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da je danas uhapšeno jedno lice, koje je upravljalo gliserom kojim je vukao povređeno lice, kada je zbog neprilagođene brzine to lice udarilo u drugo plovilo, i zadobilo višestruke povrede glave i tela.
Foto: I. Marinković
-Povodom teških telesnih povreda koje je u nesreći na reci Savi, u naselju 29. novembar u Sremskoj Mitrovici zadobio M.P. (1985) iz Sremske Mitrovice, uhapšen je S.P. (1985) koji je upravljao gliserom kojim je vukao povređeno lice, kada je zbog neprilagođene brzine to lice udarilo u drugo plovilo, i zadobilo višestruke povrede glave i tela. Vozač glisera koji je vukao povređenog je uhapšen zbog osnovane sumnje da je počinio krivično delo teška dela protiv opšte sigurnosti, izjavio je Dačić.
BONUS VIDEO - TAJNO ORUŽJE RUSKOG RAKETNOG SISTEMA: JARS izvodi vežbe kamuflaže i kontradiverzije
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
TRAMP POTPISAO NAREDBU 13219: "Dejtonski sporazum i Rezolucija 1244 se moraju poštovati"
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp produžio je danas vanredno stanje na nacionalnom nivou u vezi sa Zapadnim Balkanom, u skladu sa Zakonom o međunarodnim vanrednim ekonomskim ovlašćenjima, objavljeno je danas na sajtu Federalnog registra SAD.
24. 06. 2026. u 17:38 >> 17:45
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)