TRAGEDIJA U NEMAČKOJ: Muškarac (39) iz Srbije pronađen mrtav u jezeru (FOTO)
DEMIR Tahirović (39) iz sela Đerekare kod Tutina tragično je preminuo u Nemačkoj, gde je boravio poslednjih nekoliko godina.
Foto: Fejsbuk
Prema rečima očevidaca, Tahirović se utopio u jezeru nedaleko od Bohuma, gde je provodio slobodno vreme.
Njegov rođak, koji je bio blizak s njim, izjavio je da se veruje kako je Demir pretrpeo srčani udar u trenutku kada je pao u kanal reke – jezero.
- Demir nije bio dobar plivač, a kad je pao u vodu, udario je glavom, što je možda doprinelo njegovom stradanju - rekao je rođak. Hitna pomoć je odmah stigla na mesto nesreće, ali su spasioci uspeli da izvuku njegovo telo tek nakon nekoliko sati, s dubine od oko osam metara.
Porodica Tahirović i prijatelji su u šoku zbog ovog tragičnog događaja. Demir je bio poznat kao miran i pošten mladić, voljen i poštovan u svom rodnom kraju. Od njega se putem društvenih mreža opraštaju brojni prijatelji i rođaci, izražavajući duboko žaljenje zbog njegovog preranog odlaska.
- Bio je osoba koja je uvek bila spremna da pomogne drugima, i uvek je zračio pozitivnom energijom - izjavio je jedan od njegovih prijatelja.
Dženaza će biti obavljena u Đerekarema čim se završe sve neophodne procedure oko prebačaja tela iz Nemačke. Tačan uzrok smrti biće poznat nakon obdukcije, ali je jasno da je njegova smrt veliki gubitak za celo Đerekare.
DA LI TURSKI VOJNI MUZEJ KRIJE "SRPSKI MAČ" OBILIĆA: Baron de Tot ostavio svedočanstvo da je oružje kojim je ubijen sultan Murat lično video
BARON Fransoa de Tot, francuski oficir, diplomata i špijun, vojni savetnik sultana Mustafe Trećeg i Abdula Hamida Prvog video je oko 1769. mač Miloša Obilića i svedočanstvo o tome ostavio u svojim memoarima, navodi se u mnogim radovima turskih naučnika.
01. 02. 2026. u 14:52
"ANUŠKA JE VEĆ PROLILA ULjE..." Medvedev: Zelenski je osuđen na propast
ŠEF kijevskog režima Vladimir Zelenski je osuđen na propast, izjavio je zamenik predsednika Saveta bezbednosti Ruske Federacije Dmitrij Medvedev medijima.
01. 02. 2026. u 14:56
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (0)