JEZIVA NESREĆA: Kamion zgnječio automobil kod Bavaništa

18. 08. 2024. u 18:01
TEŠKA nesreća dogodila se ovog popodneva u Bavaništu.
Povezane vesti

VOZILA POTPUNO UNIŠTENA Poginulo dvoje: Teška saobraćajna nesreća kod Čelareva
DANAS oko 17 časova dogodila se teška nezgoda na putu Novi Sad-Bačka Palanka na ulazu u Čelarevo.
15. 04. 2025. u 19:10

STRAVIČAN UDES NA VOŽDOVCU: Automobil se zakucao u zid
VEČERAS se u Bulevaru Peke Pavlovića na Voždovcu dogodio strašan udes kada se automobil zakucao u zid.
07. 04. 2025. u 22:49

DVA UDESA U BEOGRADU: Hitna pomoć intervenisala
DVE osobe lakše su povređene u dva udesa koja su se dogodila u Beogradu, rečeno je iz službe Hitne pomoći.
15. 03. 2025. u 07:29
Najnovije iz rubrike

NA EKONOMSKOM FAKULTETU PRONAĐENA DROGA: Dekanka prijavila slučaj (FOTO)
DANAS oko 17 časova, došlo je do neobičnog incidenta na Ekonomskom fakultetu u Beogradu.
13. 05. 2025. u 20:33

PIŠTOLJEM TUKAO PO GLAVI: Saslušan napadač iz Ustaničke
U Višem javnom tužilaštvu u Beogradu saslušan je Marko P. (40) zbog postojanja osnova sumnje da je 11. maja 2025. godine neovlašćeno nosio poluautomatsko oružje sa municijom bez dozvole nadležnog organa. Tim oružjem je lako telesno povredio oštećenog I. Z.
13. 05. 2025. u 17:03

ŠEST KILOGRAMA KOKAINA VOZIO U GEPEKU: Optužen muškarac (41)
Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv Srećka S. (41) zbog postojanja opravdane sumnje da je 28. marta 2025. godine neovlašćeno, radi prodaje prenosio skoro 6 kilograma kokaina.
13. 05. 2025. u 16:52

SRPSKE SUDIJE NE VIDE UBISTVO MARKA UTRŽANA: Ponovo ista presuda Branku Tuniću za ratni zločin u zagrebačkom logoru "Rakitje"
HRVATSKOM državljaninu i nekadašnjem pripadniku hrvatskih oružanih snaga Branku Tuniću je i u ponovljenom suđenju u Sudu za ratne zločine u Beogradu izrečena ista presuda za ratni zločin nad ratnim zarobljenicima iz JNA u zagrebačkom logoru "Rakitje".
13. 05. 2025. u 16:48

POVREĐENA DEVOJKA PEŠAK: Teška saobraćajna nesreća u beogradskom naselju Kneževac
TEŠKA saobraćajna nesreća dogodila se danas u popodnevnim satima u beogradskom naselju Kneževac, na teritoriji opštine Rakovica, kada je automobil udario devojku pešaka.
13. 05. 2025. u 16:11
Komentari (0)