PRONAĐEN LEŠ U CENTRU VRANJA: Sumnja se da je preminuli više dana boravio u napuštenom objektu
U CENTRU Vranja u jednom objektu u izgradnji pronađen je leš muškarca (46) iz Vranja, potvrđeno je Novostima u Višem javnom tužilaštvu u Vranju.

Foto:J.S.
Po nalogu dežurnog Višeg javnog tužioca mrtvozornik je izvršio pregled i utvrdio da nema povreda koje bi ukazivale na nasilnu smrt.
Pretpostavlja se da je leš star više dana. Nezvanično, lice je odranije poznato policiji.

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

"OL STAR" SE MENjA IZ KORENA, Nikola Jokić će dobiti priliku da zablista kao nikada! (VIDEO)
NBA liga je donela odluku da iz korena promeni format "ol-star" meča, potvrdio je komesar lige Adam Silver.
04. 06. 2025. u 21:50

"SRAM VAS BILO" Na snimanju "Neretve" izbio skandal sa Brozom
BATU Živojinovića voleli su cela bivša Jugoslavija, čitava Kina pa i sam Josip Broz Tito.
06. 06. 2025. u 13:06
Komentari (0)