"TEK SAD SMO SVESNI KOLIKO SMO TE VOLELI": Porodica policajca kojeg je ubio Faton Hajrizi objavila potresne poruke (FOTO)
"TEK sad smo svesni koliko smo te voleli", reči su člana porodice Nikole Krsmanovića, policajca kojeg je ubio Albanac Faton Hajrizi kod Loznice.

Printscreen/Facebook
Uoči dva meseca od ubistva, članovi porodice Krsmanović su na društvenim mrežama objavili potresne poruke.
- Sokole moj, anđele naš, evo, prošla su dva tužna meseca kako više nisi sa nama. Nižu se dani, ali i dalje boli i ne prolazi. Tek sad smo svesni koliko smo te voleli. Večno ćeš živeti u našim srcima, mislima i sećanjima - navodi se u objavi.
Odbegli Albanac pucao na dvojicu policajca
Podsetimo, Nikola Krsmanović je ubijen, a njegov kolega Vjekoslav Ilić teško ranjen kada su, tokom rutinske kontrole, zaustavili vozilo tutinskih registarskih tablica.
U vozilu je bio Faton Hajrizi, čovek koji je imao debeli dosije, čak devet puta bežao iz zatvora. Na pitanje šta ima u torbici, otvorio je vatru. Nikola je pogođen u grudi, preminuo je.
Usledila je potraga za Hajrizijem, da bi potom bio likvidiran. Otkriven je uz pomoć dojave meštanina koji ga je prepoznao sa objavljene slike.
Kako smo pisali, sahrani Hajrizija je prisustvovalo više desetina Albanaca, a zastave Albanije vijorile su se selom.
(Blic)
Preporučujemo

NUKLEARNE SILE BILE NA IVICI RATA, A ONDA JE USLEDIO OBRT: "Ključan je bio poziv jednog čoveka"
U DRAMI koja je privukla pažnju svetske javnosti, američki predsednik Donald Tramp juče je na društvenim mrežama objavio da su Indija i Pakistan, nakon četiri dana žestokih sukoba duž granice, pristali na „potpuni i trenutni prekid vatre“.
11. 05. 2025. u 10:48

PANIKA U UKRAJINI: Da li je ovo znak da Putin sprema novi napad "orešnikom"?
RUSIJA će 12. i 13. maja privremeno zatvoriti vazdušni prostor iznad vojnog poligona i kompleksa za lansiranje raketa Kapustin Jar, prenosi ukrajinski odbrambeni portal Militarnyi 10. maja, navodeći mogućnost testiranja balističke rakete srednjeg dometa.
10. 05. 2025. u 12:06

VANREDNA SITUACIJA, NAPADNUT TAKMIČAR: "Dignuto" 1.300 policajaca, počeli neredi - eho rata na ulicama Bazela (FOTO)
KAKO bi obezbedile sigurnost tokom Evrovizije, u svetlu povećanog rizika od terorističkih akcija, švajcarske vlasti su angažovale više od 1.300 policajaca, uz dodatne snage iz švajcarske vojske, kao i iz susednih zemalja - Nemačke i Francuske.
12. 05. 2025. u 15:25 >> 16:10
Komentari (0)