PETOČLANA PORODICA POGINULA U UDESU KOD UŠĆA: Nezapamćena tragedija na Ibarskoj magistrali
TEŽAK sudar automobila i vojnog vozila na putu Kraljevo-Raška. Kako nezvanično saznaje RTS, u automobilu je bila petočlana porodica, majka, otac i troje dece.

Foto: Milena Anđela/Profimedia/Ilustracija
Ministarstvo odbrane saopštava da prema prvim informacijama, ima povređenih i poginulih.
Tokom realizacije redovnih zadataka borbeno vozilo Vojske Srbije PASARS sudarilo se sa civilnim vozilom kod mesta Ušće.
Saobraćajna nesreća dogodila se nešto pre 14.00 na putu Kraljevo-Raška.
Borbeno vozilo Vojske Srbije kretalo se u smeru ka Raški i bilo je u koloni pod pratnjom vojne policije.
Na lice mesta izašli su nadležni organi koji će utvrditi sve okolnosti nastanka saobraćajne nezgode.
Pretpostavlja se da je putničko vozilo podletelo pod vojno borbeno vozilo, koje se kretalo u pratnji.
Saobraćaj je obustavljen na tom delu Ibarske magistrale.
U oba smera su velike kolone vozila, dok traje uviđaj policije.
(RTS)

RUSKI AVIONI UŠLI U DRŽAVU NATO, ZADRŽALI SE 12 MINUTA: "Ovo je neprihvatiljvo i neviđeno brutalno"
TRI ruska borbena aviona MIG-31 ušla su danas u estonski vazdušni prostor u oblasti ostrva Vajndlo bez dozvole i ostala u estonskom vazdušnom prostoru skoro 12 minuta, preneo je estonski portal "Err.ee".
19. 09. 2025. u 17:00

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

"POČIVAJ U MIRU": Cukić neutešan - oprostio se od istaknutog muzičara
DOMAĆA muzička scena ostala je bez Predraga Bate Jakovljevića, istaknutog bubnjara i člana nekoliko značajnih domaćih bendova.
20. 09. 2025. u 20:02
Komentari (1)